trigi2 Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 2 dňami

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Najlepší prístup na tejto škole. Toľko odhodlania a snahy som ešte nezažila. Pomôže vždy keď treba, vždy odborne a poskytne dostatok informácií. Univerzitná pedagogička, ktorá sa len nenájde. Naučí aj nenaučiteľné. Mala by byť vzorom hlavne pre ostatných členov katedry.

dilino Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 6 mesiacmi

Atribúty   A A E

CELKOVÉ HODNOTENIE B Pani Jadlovská je nevyspytateľná a asi najrozporuplnejšia osoba na KKUI, ak nie celej FEI. O odbornosti nemusí byť reč, je vedúca mnohým v prácach, článkov má takisto dosť, proste kapacita. Avšak prejav, teda prednášky sú naozaj hrozné. Nedávam FX lebo občas sa povenuje aj učivu, a vtedy ide ako píla. Predĺžovanie času o 20-30 min, resp. náhrada aj za neexistujúce prednášky, to by možno ešte šlo, ale jedine keby sa naozaj nestíhalo učivo. Ona si si však počas 90min skôr pohovorí o súkromí, o kolegoch, doktorantoch, rodine, chorobách,...to sa proste nikomu počúvať nechce. A ešte tým večne hroziacim tónom. Prístup fajn, ktovie či to takto bolo pre všetkých.

dilino Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 6 mesiacmi

Atribúty   B A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Údajne pri bakalárke/diplomovke veľmi nepomôže, čo je pochopiteľné keďže je vedúci katedry. Avšak o odbornosti a prejave nie je o čom...vyjadrovanie je mierne slabšie, ale možno aj vďaka tomu dokáže to, čo málokto na škole - zaujať. Pre mňa jedne z naj prednášok vôbec.

Zobraziť všetko