utopia Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 3 rokmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Mal som s nou Humanoidne technologie a aj ked sme museli robit s robotmi tak to bol ten najlepsi predmet za cele studium na celej FEI. Ostatni doktorandi su namysleni a tvaria sa ako polobohovia a v hlave nemaju nic ale ona ma k nam taky pristup, ze sa citis ako rovnocenny a tiez bolo vidno, ze ju to bavi. Bola s nou sranda ale nakodili sme toho najviac zo vsetkych predmetov a to sme uz stvrtaci.

hannah

hannah pred 1 mesiacom
Dobrý večer Jak se máš? Chci mít s vámi slovo v soukromí, můžete mě kontaktovat na mé soukromé e-mailové adrese (hannah.raphael07@hotmail.com) pro více informací a informací. dík
report Páči sa mi to

seninq Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 4 mesiacmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Skvelý doktor s ľudským prístupom. Naučí a vysvetlí. Pokorný a rešpektujúci. Ochotný na konzultácie a nadšený z veci, ktoré vyučuje. Bolo by dobré, ak by bolo viac vysokoškolských pedagógov ako on. Odporúčam!

Iteckar Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 4 mesiacmi

Atribúty   FX FX FX

CELKOVÉ HODNOTENIE FX Vsetci ho tu ospevujete, ale toto je univerzita? V zahranici by to nepreslo, si to skuste. Ved to je jak pre deti z kruzku co sme mali na zs. To co uci z programovania za 2 semestre som zvládol za pol roka na gympli sam. Jak keby v zivote nic poriadne nenakodil. Ani olympiadou z informatiky by nepresiel. Total fail.

Zobraziť všetko