Sim Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 2 mesiacmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Táto pani profesorka, je profesorka z extra veľkým a tučným P ! Má neskutočný prístup. Učivo je krásne vysvetlené do detailov. Prednášky sú obohatené o množstvo zaujímavostí. S takýmto vysvetlením sa biochémia oveľa ľahšie učí. Ďakujem!

Random Guest Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 4 mesiacmi

Atribúty   E C FX

CELKOVÉ HODNOTENIE E Veľké sklamanie z tohto pedagóga. Prednášky neskutočná slabota v porovnaní s pánom docentom Kopánim a pani docentkou Ferencovou. Kým ostatní vyučujúci sa snažili učivo aj naozaj vysvetliť, pani docentka Kozlíková čítala prezentáciu a dávala veľmi najavo jej vysokú erudovanosť v danom obore (rádioaktivita) oproti študentom. V podstate sa nabiflite texty lebo bu bu bu rádioaktivita, ale nikto vám nepovie že ju vlastne využijete v ďalších ročníkoch napr. na Rádiológií. Študenti majú už od prvého styku s rádioaktivitou k tejto téme veľký odpor a nechuť, za čo je bezpochyby zodpovedná aj pani docentka, pretože v cykle prednášok sa nachádzajú aj obdobne náročné témy, avšak s iným prednášajúcim a tie študentom na skúške problém nerobia. Skúška u docentky Kozlíkovej je zážitok. Je to vaša prvá riadna vysokoškolská skúška, ale cítite sa ako keby ste podávali výpoveď na ústavnom súde. V podstate žiadna vaša odpoveď nebude nikdy uspokojujúca. Možno som mala šťastie že po 20 minútach skúšania som vyšla Bčkom. Ostatní spolužiaci, ktorí boli vedomosťami na tom ďaleko lepšie než ja lietali od nej s FX a na opravnom termíne sa ostatní docenti čudovali, prečo vôbec opravujú.

matusUK Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 4 mesiacmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Pán doktor vedie zaujímavé a vtipné semináre. K seminárom pristupuje zodpovedne a hlavne pripravene.

Filip

Filip pred 4 mesiacmi
Pán Doktor, vedie skvelé semináre a vždy nám vedel vysvetliť problematiku správneho práva, ktorej sme nerozumeli, jeho semináre sú vedené zábavnou formou, takže sa študent nemusí hanbiť prejaviť.
report Páči sa mi to

Zobraziť všetko