Student Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 rokom

Atribúty   FX A E

CELKOVÉ HODNOTENIE D Katastrofálny prístup k študentom. Vyžadovať od študentov odvodzovanie vzorcov aj keď sa s tým už nikdy nestretneme. Čistá katastrofa... Pán docent si evidentne myslí, že jeho predmet je alfou a omegou celej školy.

Jozef

Jozef pred 6 dňami
doc. Ing. Norbert Tarjanyi PhD. je arogantny pedagog, s drzym pristupom k studentovi, neodzdravi, znervoznuje na skuske a dokonca sa aj znizi k ponizovaniu studenta, v zmysle, ze naco vam je hlava vam staci miecha a podobne.
report Páči sa mi to

Jakub “Okub” Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 8 mesiacmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Podľa mňa jeden z tých najlepších učiteľov na FRIčke... Profesionál, vie všetko k danému odboru, na prednáškach nám zvyčajne dával aj skvelé a niekedy vtipné príklady z praxe. Skúška a cviká u neho zvyčajne boli striktnejšie, hlavne k tej skúške, ako jeden z mála testuje na Počítačových Sieťach 1, 2, 3 na reálnom hardvéri, ako aj pán profesor Moravčík.

Jakub “Okub” Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 8 mesiacmi

Atribúty   B A D

CELKOVÉ HODNOTENIE B Pán docent Palúch je veľmi prísny, treba byť maximálne pripravený, minimálne u neho na skúške a cvičeniach. Prednášky boli u neho vždy zaujímavé, avšak veľmi mi vadila jedna jeho vada, že sa zasekával a jednu vec vám dokázal zopakovať aj desať krát. Teóriu grafov mám veľmi rád, ale nie vďaka pánu docentovi Palúchovi. Odbornosť je veľmi vysoká, čo sa mi dosť páčilo. Cvičenia neboli záživné, určite by som menil cvičiaceho, ak sa vôbec chcete dostať ku skúške.

Jakub “Okub” Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 8 mesiacmi

Atribúty   C A A

CELKOVÉ HODNOTENIE B Pani profesorka je v pohode, ale ak vás nebaví programovanie v assembleri a logické zmýšlanie na nizkej programovacej úrovni, tak tento predmet nebudete mať radi... Priebežné testy boli ľahké, všetky minuloročné boli totožné s tohtoročnými, navyše sme mohli mať zošity pri písomke. Na prednášky som bohužiaľ nechodil takže neviem posúdiť odbornosť ale z cvičení sa mi zdala veľmi odborná. Prístup bol lepší ku študentom, ale trošku horší ku študentkám, prišla mi o dosť prísnejšia ku dievčatám... Skúška bola taktiež jednoduchá, naprogramovať zhruba to isté ako počas cvičení, občas aj pani profesorka pomohla.

Zobraziť všetko